szkoła

WIZYTA W SZKOLE

Dwie grupy z naszego przedszkola: V i IV były zaproszone przez dzieci i nauczycieli ze Szkoły Podstawowej Nr 15 w Kielcach. Podczas wizyty przedszkolaki zwiedzały klasy lekcyjne gdzie uczą się dzieci z klas młodszych. Oglądały również świetlicę, stołówkę, salę gimnastyczną oraz bibliotekę, w której najbardziej im się podobało. Wizyta upłynęła w bardzo serdecznej i miłej atmosferze. Na zakończenie przedszkolaki dostały koperty z niespodzianką - zadanie do wykonania po powrocie do przedszkola. 

Tagi: 

WIZYTA W SZKOLE

W środę 10 kwietnia grupa V udała się na zaproszenie uczniów i nauczycieli do Szkoły Podstawowej nr 24 przy ulicy Kujawskiej w Kielcach. Dzieci zostały bardzo ciepło przyjęte. Uczestniczyły w zajęciach języka angielskiego z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Uczniowie klasy IV zaprezentowali krótki program artystyczny w języku niemieckim. Następnie nasze przedszkolaki zostały zaproszone na zajęcia sportowe na salę gimnastyczną, gdzie mogły sprawdzić swoje umiejętności na torze przeszkód. Dzieciom bardzo podobało się w szkole.

WIZYTA W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 24

Dzieci odwiedziły Szkołę Podstawową nr 24, aby wziąć udział we wspólnej zabawie ze śpiewem. Nie spodziewały się, że będzie na nie czekać specjalnie dla nich przygotowany tor przeszkód. Było ciężko, ale przedszkolakom udało się go przejść zwycięsko.
Dzieci mogły zwiedzić budynek szkoły:  obejrzeć szkolne sale, bibliotekę, gabinet pielęgniarki, świetlicę oraz stołówkę.

Tagi: